Ціни на ремонт пральних машин➔

Ви бажаєте знати вартість ремонту пральної машини в Києві? Для цього користувачам представлений прайс на ремонт пральних машин з орієнтовними цінами на кожен вид робіт. Детальну інформацію можна дізнатися за телефоном. Кожен ваш виклик індивідуальний. Як, втім, і ваша пральна машинка. Сервіс по ремонту пральних машин пропонує вам ознайомитися з нашими розцінками.

ok-512

Виклик майстра додому

Якщо вас цікавить ремонт всіх марок пральних машин недорого на дому, то по Києву вартість буде в межах 300 гривень, а по Київській області 400. Виїзд оплачується замовником в тому випадку, якщо майстер пральних машин приїхав і зробив діагностику без подальшого ремонту.
ok-512

Заміна нагрівального елементу

Стандартна ціна заміни тена становить 750 гривень, однак в залежності від марки пральної машинки можуть бути незначні зміни.
ok-512

Заміна зливної помпи

Ціна заміни зливної помпи варіюється від 800 до 1200 гривень. Різниця залежить від марки і моделі пральної машинки.
ok-512

Заміна щіток на електродвигуні

Як правило, вартість заміни щіток пральної машини становить 800 гривень. Однак можуть бути коливання ціни в бік зростання, в залежності від складності робіт і марки машинки.
ok-512

Усунення засмічення в зливний системі

Якщо пральна машина не зливає воду – ціна на чистку зливної системи знаходиться в діапазоні від 350 до 550 гривень. Остаточну вартість майстер вкаже на місці, оцінивши всю складність ситуації.

Якщо у вас ще залишилися якісь питання щодо прейскуранта цін на ремонт пральних машин, то напишіть нам, і ми зможе вам надати детальну відповідь. Також з нами можна зв'язатися за контактними номерами телефону.