Як правильно доглядати за пральною машиною

Поради від мастрів компанії Мастер СМА

З появою пральної машинки автомат життя кожної господині істотно спростилася. Вона не тільки самостійно стирає і віджимає все речі, а й дбайливо піклуватися про їх якість. Однак певні клопоти, пов’язані з такою “помічницею” все ж є. Вам потрібно постійно доглядати за нею і підтримувати її в чистоті. Мастри компанії Мастер Сма дають поради

Важливі моменти в догляді

Найпростіше що Вам належить зробити:

 • ретельно протирати її;
 • використовувати хороший пральний порошок;
 • застосовувати пом’якшувальні засоби для води;
 • акуратно виймати і завантажувати білизну з барабана;
 • найголовніше – знати досконало інструкцію по експлуатації.

Дотримання всіх вищеперелічених рекомендацій продовжить тривалість роботи Вашої машини для прання білизни.

Компанія master sma пропонує скористатися наступними рекомендаціями по догляду за автоматичної машинкою, а мастри компанії Мастер Сма дають поради

 • Перевіряйте кишені, будь-яка дрібна деталь може призвести до засмічення машинки або деформації барабана. Різного роду предмети (монет, паличок, металевих гудзиків) в манжеті люка краще прибрати.
 • намагайтеся прати бюстгальтер в спеціальній сфері або чохлі.
 • не перевантажуйте машинку, це може призвести до виходу з ладу підшипників, амортизаторів або манжет люка.
 • користуйтеся порошками призначених для автоматичного прання.
 • після прання дверцята повинна залишатися трохи відкрита, це поліпшить процес циркуляції повітря.
 • після кожного прання промивайте контейнер для порошку і кондиціонера.
 • періодично очищайте заливний фільтр. Не забувайте проводити перевірку фильтра дренажного насоса, прибирайте з нього забруднення.
 • протирайте техніку вологою ганчіркою зовні.

Розглянемо особливості догляду за наступними пральними машинами

Більшість сучасних машинок Electrolux , оснащені численними системами захисту, в тому числі і від протікання. Машинки цієї марки відмінно справляються з балансуванням, завдяки чому не утворюється вібрація характерна для інших моделей. Передові технології, які використовуються у виробництві таких машин, зводять ризик виникнення поломок нанівець. Однак не дивлячись на всі плюси дотримуватися певних правил все ж варто.

Особливості догляду за машинкою Indesit, також вимагають певної уваги і дотримання правил експлуатації. Так, наприклад, її необхідно підключати до системи водопостачання та електрики за допомогою фахівців. Процес прання повинен виконуватися із застосуванням спеціальних порошків, виготовлених для цієї моделі.

Особливу увагу виробники приділяють безпеці для дітей. Важливо стежити за дітьми і не дозволяти їм гратися з кнопочками.

За умови зберігання агрегату в сирому приміщенні, слід подбати про обов’язкову очищення фільтра та насоса, щоб уникнути появи цвілі. Щоб ремонт пральної машинки не став справжнім маною, слід правильно доглядати за нею і проводити регулярний огляд. Ці моменти не тільки продовжать термін експлуатації машинки, але і подарують речей справжню чистоту.

Але якщо все-таки Ваша пралка зламалася, незалежно від типу поломки завжди потрібно огляд професійного, кваліфікованого майстра. Тому, якщо у вас зламалася пральна машина Bosch, зв’яжіться з нами по телефону і замовте недорогий ремонт пральних машин.

Можна спробувати відремонтувати пральну машину своїми силами, але краще звернутися за допомогою до професіоналів.

Викликати майстра додому для ремонту пральної машини в Києві можна за телефонами: