якісний ремонт пральних машин Ardo

Ремонт пральних машин Indesit (Індезіт) в Києві – Master SMA

Пральна машина – дорогий прилад, тому інвестиції в його обслуговування допоможуть заощадити гроші в довгостроковій перспективі. Сьогодні пральна машина, є в кожній квартирі і в кожному окремому будинку. Вона як будь-який механізм рано чи пізно буде вимагати обслуговування або ремонту. Викликати майстра додому, набагато простіше ніж тягнути громіздку річ в будь-яку майстерню. Швидше за все, в подібній ситуації Ви захочете, щоб ремонт пральних машин робили тільки професіонали, які мають досвід обслуговування та ремонту побутової техніки. Тим більше, якщо мова заходить про ремонт пральних машин Ardo. Італійський виробник подбав, про доступність деталей в будь-якій країні, а також про зручність сервісного обслуговування техніки.

Ремонт пральної машинки Ardo (Ардо) в Києві здійснюється нашими майстрами в найкоротші терміни, обумовлені по телефону, при заявці на виклик майстра. Побутова техніка Ардо – це хороший вибір не тільки за технічними характеристиками, але і також на користь естетичних потреб власників побутової техніки. Яка б продукція не була ідеальна, все ж не обходиться без поломок. Ми допоможемо Вам розібратися з причиною раптової «хвороби» Вашої пральної машинки, а також детально проконсультуємо і докладемо всіх зусиль, щоб Ви знову насолоджувалися пранням без всяких проблем.

Викликати майстра додому для ремонту пральної машини Ардо в Києві можна за телефонами:

Особливості ремонту пральної машинки Ардо

Найпоширеніші поломки для пральних машин Ардо: вихід з ладу електроніки, утворення накипу. Перша типова проблема, пов’язана з тим, що інженери, які розробляли італійську збірку машинки, не припускали, що дана машинка буде працювати з перепадами напруги, які звичайна справа в нашій країні. Зазвичай проблеми з електронікою вирішуються за допомогою заміни модуля. При цьому точну причину поломки і вирішення проблеми, зможе провести тільки майстер.

Друга не менш поширена проблема для пральної машинки – утворення накипу, пов’язана з чутливості моделі Ардо до води, а точніше до жорсткості. Тоді поломка буде пов’язана з заміною ТЕНу.
Ми дамо Вам декілька рекомендацій, які потрібно враховувати при купівлі пральної машинки Ардо, щоб уникнути ремонту.

  • Перевіряйте справність всіх кнопок пральної машинки. Уникайте потрапляння на них води і будь-якої вологості.
  • Не перевантажуйте машинку. Обов’язково прочитайте інструкцію при використання обраного Вами режиму прання. Так як перевантаження пральної машінкі- це слабка сторона машинки Ардо. Це може привести до поломки передавального ременя
  • У деяких моделей Ардо сильні набір при зливі води, по-цьому правильно встановлений шланг, допоможе Вам уникнути в майбутньому поломку.
  • У деяких моделей шумно працює двигун, при віджиманні. Вивчайте особливості, що цікавить Вас моделі пральної машинки, щоб не робити поспішних висновків про її ремонті.
  • Відмінною особливістю машинки Ардо є те, що у модулів є автоматична система, яка бореться з цвіллю.
  •  Ще одним важливим моментом є втрата водонепроникності бака, через якого може бути затоплено приміщення, де знаходиться Ваша пральна машинка.

Перераховані вище поради описую найтиповіші поломки машинки, але точну діагностику зможе провести тільки майстер. Якщо Ви виявили, що Ваша машинка б’є струмом, що не зливає воду, стукає або гримить, не крутить барабан, не включається і т.д. – це говорить про те, що потрібно провести ремонт пральної машинки.

Класифікація поломок пральних машин

Спеціалісти сервісного центру « Майстер СМА», за багаторічний період обслуговування техніки, виділяють 2 типу збоїв в роботі пральних машин Ардо:

Типові поломки, які характерні для будь-якого типу пральних машин, незалежно від виробника. Приміром, не здійснюється повноцінний злив води, барабан не обертається, застрягання дверцята – це нетипові поломки і скоріше за все, це конкретні дефекти виробника.
На щастя, практично 90% всіх причин, пов’язаних з поломкою пральних машин Ardo, відносяться до категорії типових. Це зайвий раз підтверджує репутацію виробника довговічною і надійною побутової техніки. Більшість моделей, що випускаються оснащені спеціальним модулем, який подає сигнал власнику про наявність несправності.

Ремонт пральних машин фірми Ардо від компанії « Майстер СМА»

В нашій команді працюють тільки висококваліфіковані майстри. Ми є одним з кращих сервісних центрів обслуговування пральних машин в Києві. Для нас дуже важливо,завоювати довіру клієнтів, будь то ремонт пральної машини Ардо, технічне обслуговування або установка. Характер здійснюваних операцій не обмежується ремонтом пральних машин. Наш досвід поширюється на ремонт побутової техніки всіх брендів.

У майстрів компанії « Майстер СМА»,які виїжджають на Ваш виклик завжди при собі необхідне обладнання і комплект запчастин, які можуть знадобитися. Якщо ж деталь не підлягає відновленню, наші співробітники здійснюють повноцінну заміну. Кожна деталь сертифікована і з терміном гарантії від 3 до 12 міс., Від виробника.

Не соромтеся звертатися до наших фахівців, щоб дізнатися вартість ремонту, пов’язану з вашою моделлю і характер несправності в пральній машині. Також наші клієнти можуть отримати безкоштовну консультацію з питань догляду за пральною машиною. Компанія« Майстер СМА» – ми подбаємо про роботу вашої техніки.

Можна спробувати відремонтувати пральну машину своїми силами, але краще звернутися за допомогою до професіоналів.

Викликати майстра додому для ремонту пральної машини в Києві можна за телефонами: