Ремонт пральної машини Ardo

Пральна машина – дорогий прилад, тому інвестиції в його обслуговування допоможуть заощадити гроші в довгостроковій перспективі. Сьогодні пральна машина, є в кожній квартирі і в кожному окремому будинку. Вона як будь-який механізм рано чи пізно буде вимагати обслуговування або ремонту. Викликати майстра додому, набагато простіше ніж тягнути громіздку річ в будь-яку майстерню. Швидше за все, в подібній ситуації Ви захочете, щоб ремонт пральних машин робили тільки професіонали, які мають досвід обслуговування та ремонту побутової техніки. Тим більше, якщо мова заходить про ремонт пральної машини Ardo. Італійський виробник подбав, про доступність деталей в будь-якій країні, а також про зручність сервісного обслуговування техніки.

Викликати майстра додому для ремонту пральної машини Ардо в Києві можна за телефонами:

Класифікація поломок пральних машин

Спеціалісти сервісного центру « Майстер СМА», за багаторічний період обслуговування техніки, виділяють 2 типу збоїв в роботі пральних машин Ардо:

Типові поломки, які характерні для будь-якого типу пральних машин, незалежно від виробника. Приміром, не здійснюється повноцінний злив води, барабан не обертається, застрягання дверцята – це нетипові поломки і скоріше за все, це конкретні дефекти виробника.
На щастя, практично 90% всіх причин, пов’язаних з поломкою пральних машин Ardo, відносяться до категорії типових. Це зайвий раз підтверджує репутацію виробника довговічною і надійною побутової техніки. Більшість моделей, що випускаються оснащені спеціальним модулем, який подає сигнал власнику про наявність несправності.

Ремонт пральних машин фірми Ардо від компанії « Майстер СМА»

В нашій команді працюють тільки висококваліфіковані майстри. Ми є одним з кращих сервісних центрів обслуговування пральних машин в Києві. Для нас дуже важливо,завоювати довіру клієнтів, будь то ремонт пральної машини Ардо, технічне обслуговування або установка. Характер здійснюваних операцій не обмежується ремонтом пральних машин. Наш досвід поширюється на ремонт побутової техніки всіх брендів.

У майстрів компанії « Майстер СМА»,які виїжджають на Ваш виклик завжди при собі необхідне обладнання і комплект запчастин, які можуть знадобитися. Якщо ж деталь не підлягає відновленню, наші співробітники здійснюють повноцінну заміну. Кожна деталь сертифікована і з терміном гарантії від 3 до 12 міс., Від виробника.

Не соромтеся звертатися до наших фахівців, щоб дізнатися вартість ремонту, пов’язану з вашою моделлю і характер несправності в пральній машині. Також наші клієнти можуть отримати безкоштовну консультацію з питань догляду за пральною машиною. Компанія« Майстер СМА» – ми подбаємо про роботу вашої техніки.

Можна спробувати відремонтувати пральну машину своїми силами, але краще звернутися за допомогою до професіоналів.