Ремонт пральних машин Electrolux (Електролюкс) Київ ᐉ Ремонт на дому

Ремонт пральних машин Electrolux (Електролюкс) в Києві виникає при несправності Вашої домашньої помічниці в самий невідповідний момент. Ми допоможемо вирішити Вам цю проблему, для цього достатньо оформити заявку на виклик майстра і в найкоротші терміни чекати його прибуття для подальшої діагностики і ремонту. В цілому пральні машини класу Electrolux мають дуже хороші відгуки від споживачів і ряд переваг перед іншими моделями:

  • Покращена технологія прання за рахунок економії води і порошку, миючі засоби витрачаються планомірно в процесі прання;
  • Контроль утворення піни в процеси полоскання, повністю видаляє будь миючі з техніки;
  • Охолодження температури води в процесі зливу, що збільшує термін експлуатації каналізаційних труб і деталей.

Особливості ремонту пральної машинки Electrolux

Пральні машинки Electrolux поділяються на два види завантаження фронтальна і вертикальна. Останній тип має свої особливості при ремонті.

  • На машинці є дві опори для барабана. У разі зносу однієї деталі, наприклад підшипників, необхідна заміна відразу обох запчастин.
  • Вібрації в вчасно роботи машинки. Зазвичай після 3-4 років роботи пральної машинки Electrolux, такі вібрації можуть привести в мимовільного відкриття кришки барабану, який в наслідок може заклинити.
  • Кришка пральної машинки саме вертикального завантаження більше схильна до корозії. Для цього Вам знадобиться заміна деталей.
  • Манжета люка. Часто протирається або зовсім рветься. Потрібна заміна на іншу деталь.

Дуже багато поломки пральної машинки Electrolux можна запобігти при дбайливому її використання і дотриманням всіх правил, зазначених в інструкції. Ми дамо Вам декілька порад, про те, як продовжити термін експлуатації пральної машинки і її деталей.

Не вірно обраний режим прання. Найчастіше кожна господиня дому вважає, що вона і сама може розібратися які кнопочки натискати і який тип білизни можна завантажувати в машинку. Але краще все ж вивчити детально інструкцію, перш, ніж робити висновки про можливі поломки пральної машинки, коли воно довго пере або НЕ віджимає білизну.

  • Сильний шум при роботі машинки, який пов’язаний з нерівним підлогою. Для вирішення даного питання, Вам потрібно встановитися машинку, скориставшись рівнем.
  • Ізбиток піни. У випадку якщо, Ваша машинка погано полоскати, збирає багато піни, швидше за все це пов’язано з тим, що лоток для порошку слід ретельно почистити.

Ці прості поради допоможуть Вам вирішити лише деякі неполадки. Більш серйозні поломки зможе визначити тільки майстер, який проведе точну діагностику з наявністю всіх необхідних інструментів.

Викликати майстра додому для ремонту пральної машини в Києві можна за телефонами: