Ремонт пральної машини LG

LG – відомий корейський виробник, який випускає якісну побутову техніку, в тому числі і пральні машини. Як правило, моделі марки LG є найбільш економічними. Але якщо неправильно їх експлуатувати, то навіть якісна продукція рано чи пізно вийде з ладу. Тому, якщо вам потрібно ремонт пральних машин в Києві, майстри нашої компанії завжди готові допомогти. При необхідності ми можемо виконати ремонт пральних машин на дому.

Викликати майстра додому для ремонту пральної машини Елджі в Києві можна за телефонами:

Кваліфіковані фахівці «Майстер СМА» працюють над тим, щоб ваш будинок функціонував так, як повинен. Ми діємо швидко і якісно, що дозволяє оперативно виявити несправність і вирішити проблему. Ми ремонтуємо пральні машини LG з вертикальним і фронтальним завантаженням, а також комбіновані пральні машини.

Наші майстри пройшли ретельну підготовку по ремонту всіх моделей пральних машин, в тому числі і новинок. Ми знаємо, які найбільш поширені проблеми зустрічаються у тій чи іншій моделі і, найголовніше – знаємо, як їх виправити. Крім того, ми охоплюємо всі основні бренди – Bosch, Indesit, Ariston, Electrolux, Gorenje, Samsung і багато інших відомих брендів.

Майстри компанії «Майстер СМА» прибувають в заздалегідь обумовлений клієнтом час. Бригада завжди оснащена необхідними інструментами, а також найбільш поширеними запчастинами для ремонту вашої пральної машини.

Що ми надаємо клієнтам звернулися в наш сервіс центр «Майстер СМА»

У нашому сервісному центрі по ремонту пральних машин LG, в наявність деталі для всіх останніх моделей і брендів, що існують на ринку. Маючи достатній запас запчастин, ми можемо скоротити час очікування наших клієнтів, забезпечуючи: швидкий ремонт, надійність і гарантоване обслуговування. Якщо зламаний елемент можна зафіксувати без використання нових запасних частин, ми зробимо це, не додаючи додаткових фінансових витрат нашим клієнтам.

Будь-який виклик додому – це індивідуальний підхід не тільки до техніки, але і до клієнта. Спільно із замовником розробляється фінансова стратегія, що дозволяє точно визначити величину витрат на ремонт пральних машин.

Несправності, властиві пральним машинам LG

  • Збій в роботі зливу, через скупчення бруду.
  • Проблема з електронною панеллю.
  • Знос підшипників.
  • Деформація барабана.

Якщо якийсь із перерахованих збоїв виявився у вашій пральній машині, не варто засмучуватися. Наші фахівці з ремонту прийдуть на допомогу в будь-якій ситуації. Просто зателефонуйте нам зараз, а наші майстри зателефонують Вам найближчим часом.