Ремонт пральних машин LG (ЛЖ) Київ

 Ремонт пральних машин LG (ЛЖ) Київ ᐉ Ремонт на дому

LG – відомий корейський виробник, який випускає якісну побутову техніку, в тому числі і пральні машини. Як правило, моделі марки LG є найбільш економічними. Але якщо неправильно їх експлуатувати, то навіть якісна продукція рано чи пізно вийде з ладу. Тому, якщо вам потрібно ремонт пральних машин LG в Києві,  майстри нашої компанії завжди готові допомогти. При необхідності ми можемо виконати ремонт пральних машин на дому.

Викликати майстра додому для ремонту пральної машини Елджі в Києві можна за телефонами:

Особливості ремонту пральної машинки LG

Пральна машинка LG не вимагає особливих правил для її використання в побуті. Досить лише уважно вивчити інструкцію для того, щоб не допустити найтиповіших неполадок.

У випадки, якщо Ви звернули увагу на перераховані нижче типові поломки, Вам слід негайно вжити заходів щодо усунення неполадок або викликати майстра, який допоможе врятувати Вашу пральну машинку.

 • Стук або гуркіт. Якщо ви почули гучний стукіт або незвичайний гуркіт Вашої пральної машинки, огляньте техніку на наявність сторонніх предметів: ґудзиків, дрібних деталей одягу і т.д. Ви можете також спостерігати вібрацію – тоді подивіться стійко чи варто Ваша пральна машинка, можливо, Вам потрібно відрегулювати ніжки.
 • Протікає вода. Якщо з Вашої пральної машинки тече вода, – це може говорити про те, що ослаблені шланги. Вам необхідно туго затягнути муфти. Якщо це не поможет- можливо засмітився зливний шланг.
 • Не зливає воду. Дана проблема в першу чергу може говорити про те, що засмітився зливна система. Тут необхідна її чистка або ремонт.
 • Не гріється вода. Швидше за все причина в нагрівальному Тенея, який вийшов з ладу і вимагає заміни.
 • Не крутиться барабан. Зазвичай тут може критися кілька причин, одна з них це поломка ременя або зносилися щітки. Також дана проблема може говорити про те, що несправність в самому збої системи управління машинки.

Найчастіше при несправності пральних машин ЛШ, виходять з ладу такі запчастини:

 • підшипники;
 • нагревательние елементи;
 • шланги.

Кваліфіковані фахівці «Майстер СМА» працюють над тим, щоб ваш будинок функціонував так, як повинен. Ми діємо швидко і якісно, що дозволяє оперативно виявити несправність і вирішити проблему. Ми ремонтуємо пральні машини LG з вертикальним і фронтальним завантаженням, а також комбіновані пральні машини.

Наші майстри пройшли ретельну підготовку по ремонту всіх моделей пральних машин, в тому числі і новинок. Ми знаємо, які найбільш поширені проблеми зустрічаються у тій чи іншій моделі і, найголовніше – знаємо, як їх виправити. Крім того, ми охоплюємо всі основні бренди – Bosch, Indesit, Ariston, Electrolux, Gorenje, Samsung і багато інших відомих брендів.

Майстри компанії «Майстер СМА» прибувають в заздалегідь обумовлений клієнтом час. Бригада завжди оснащена необхідними інструментами, а також найбільш поширеними запчастинами для ремонту вашої пральної машини.

Що ми надаємо клієнтам звернулися в наш сервіс центр «Майстер СМА»

У нашому сервісному центрі по ремонту пральних машин LG, в наявність деталі для всіх останніх моделей і брендів, що існують на ринку. Маючи достатній запас запчастин, ми можемо скоротити час очікування наших клієнтів, забезпечуючи: швидкий ремонт, надійність і гарантоване обслуговування. Якщо зламаний елемент можна зафіксувати без використання нових запасних частин, ми зробимо це, не додаючи додаткових фінансових витрат нашим клієнтам.

Будь-який виклик додому – це індивідуальний підхід не тільки до техніки, але і до клієнта. Спільно із замовником розробляється фінансова стратегія, що дозволяє точно визначити величину витрат на ремонт пральних машин.

Несправності, властиві пральним машинам LG

 • Збій в роботі зливу, через скупчення бруду.
 • Проблема з електронною панеллю.
 • Знос підшипників.
 • Деформація барабана.

Якщо якийсь із перерахованих збоїв виявився у вашій пральній машині, не варто засмучуватися. Наші фахівці з ремонту пральних машин LG прийдуть на допомогу в будь-якій ситуації. Просто зателефонуйте нам зараз, а наші майстри зателефонують Вам найближчим часом.

При виклику майстра, Вам не потрібно шукати відповідні деталі, зазвичай такі питання без проблем вирішить майстер, який надати чеки і гарантії на всі необхідні запчастини.

Якщо зламалася пральна машинка Арістон, сміливо викликайте майстра в Києві!
за телефонами:

Краще, звичайно ж, запобігти поломку і дбайливо ставитися до Вашої пральній машинці, вчасно помічати будь-які порушення в її роботі. А якщо вже трапилася раптова поломка, не впадайте у відчай, а довірте ремонт професіоналам сервісу «Master SMA».