Ремонт пральних машин Вірпул

Ремонт пральних машин Whirlpool (Вірпул) в Києві європейської збірки відбувається тільки кращими майстрами, які мають достатній досвід роботи з цією моделлю. Хоча даний бренд відрізняється надійністю, але бувають рідкісні випадки, коли техніка Вирпул все ж потребує ремонту. Такі випадки приходять на кожного 15 власника пральних машин Whirlpool. І нічого тут страшного немає, так як ми проведемо точну діагностику Вашої помічниці, а також відремонтуємо в найкоротші терміни.

Але для початку, рекомендуємо ознайомитися з найтиповішими неполадками пральної машинки Whirlpool, і спробувати розібратися з цими питаннями самостійно.


Ціни на ремонт пральної машинки Whirlpool в нашій компанії вас приємно здивують і порадують.

Особливості ремонту пральної машинки Whirlpool

Ми наведемо Вам деякі найпоширеніші поломки, в яких Ви можете знайти свою проблему і постаратися розібратися своїми зусиллями. Якщо вже не впораєтеся, тоді негайно викликайте майстра.

  • Не зливає воду
  • Не працюють програми прання
  • Подтекает вода під час прання
  • Не нагріває воду

1. Дуже часта поломка для пральних машин Вирпул – вода знаходиться в машинці і не виходить назовні. Будь-господар машинки, поставивши її на програму. необхідну для прання і пішов займатися своїми справами, але в підсумку розчаровується і бачить, що машинка не впоралася зі своїм завданням. Після цього, Ви можете повторно запустити, але при цьому отримуєте теж саме-машинка не достірала і не злила воду. Це може говорити про наступні поломки: виник засмічення в зливному баці або каналізації, а також може бути поломка в насосі.

Але перш ніж ремонтувати машинку, потрібно злити воду. Для початку, вимкніть машинку від мережі, і злити воду через шланг аварійного зливу (знаходиться біля зливного фільтра). Потрібно поставити під шланг таз для води.

2.Якщо Ви виявили, що не працюють якісь конкретні програми, дисплей починає блимати усіма лампочками. Відразу ж Вам варто відключити машинку від мережі, потім спробуйте знову запустити машинку. Якщо проблема не вирішилася, тоді варто викликати майстра. Швидше за все причина в наступному: поломки з модулем управління.

3.Подтекает вода при роботі пральної машинки Вирпул. Ви можете не відразу виявити, що підтікає вода, так як спочатку це може бути всього по кілька крапель, потім все більше і більше.
Для початку огляньте найбільшу прокладку в пральній машинці Whirlpool – манжету. Вона як раз і відповідає за те, щоб з люка не виходила вода. Якщо Ви помітили, що дана деталь пошкоджена, тоді її коштувати замінити на нову. Дану процедуру краще виконувати майстром.

4.Ви звернули увагу на те, що Ваша пральна машинка не нагріває воду, при цьому точно знаєте, що вибрали температурний режим 30, 40 і більше градусів, швидше за все справа в Тенея. Але точну причину зможе визначити тільки фахівець.

Ми сподіваємося, що звернувшись в наш сервісний центр, Ви вирішите всі питання, пов’язані з ремонтом пральних машин усіх моделей марки Whirlpool. На всі послуги та запчастини, надаємо гарантію.

Телефонуйте

Або просто натисніть кнопку і залиште свої данні, Вам передзвонить майстер і домовиться про зручний час ремонту пральної машинки. Наші майстри роблять якісний Ремонт пральних машин Whirlpool