Ремонт пральної машини Bosch

Ремонт пральних машин Bosch (Бош) Київ ᐉ Ремонт пралки на дому

Пральні машини Bosch користуються популярністю завдяки своєму стильному дизайну і великою кількістю інноваційних технологій, що застосовуються виробником при випуску цієї техніки. Вироблена в Німеччині, техніка Bosch відрізняється відмінною якістю і високою функціональністю, проте навіть вона може вийти з ладу при порушенні правил експлуатації або внаслідок природного зносу окремих її елементів. Тому ремонт пральної машини Bosch є затребуваною послугою, в тому числі і в Києві, де кількість таких машин на душу населення дуже велике.

Викликати майстра додому для ремонту пральної машини в Києві можна за телефонами:

Поширені неполадки пральних машин Bosch

Якщо говорити про основні неполадки пральних машин Bosch, то можна виділити такі з них:

  • відсутність зливу;
  • вода не нагрівається до потрібної температури або взагалі не гріється;
  • з’являється шум барабана або інші сторонні шуми;
  • зупинка барабана;
  • протікання машини;
  • зупинка движгуна або навіть неможливість включити машинку взагалі.

Власне, з такими ж самими поломками можуть зіткнутися і власники пральних машин інших марок. І якщо вам потрібен ремонт пральної машини Bosch або машини іншої марки, ви завжди можете скористатися допомогою фахівців компанії «Майстер СМА», які проведуть безкоштовну діагностику і швидко усунуть виявлену поломку.

Відзначимо, що сучасні машинки оснащені системою діагностики, що дозволяє власнику техніки самостійно визначити, що за неполадка трапилася з його агрегатом. Однак, така діагностика може тільки ідентифікувати проблему, але не встановити її причину, тому без фахівця вам все одно не обійтися, і краще за все щоб ремонт пральної машини виконував професіонал.

Зокрема, фахівцеві під силу визначити, що стало причиною неполадки: розрив шланга, вихід з ладу насоса зливу (помпи), окислення контактів, збій в роботі електроніки машинки, знос або поломка підшипників і т.д.

Ремонт пральних машин в компанії «Майстер СМА»

Компанія «Майстер СМА» здійснює ремонт пральних машин Bosch, LG, ARDO, SAMSUNG та багатьох інших популярних марок. Компанія працює вже більше 5 років і заслужила повагу і довіру вдячних клієнтів. При цьому в штаті компанії працюють тільки кваліфіковані майстри з великим досвідом, що використовують у своїй роботі оригінальні запасні частини і надають клієнтам гарантію на ремонт від 3 до 12 місяців.

Також перевагами компанії є: індивідуальний підхід до кожного клієнта, приїзд додому до клієнта у зручний для нього час, найкоротші терміни обслуговування. Незалежно від того, в якій частині міста ви проживаєте, майстри компанії «Майстер СМА» завжди раді допомогти вам і відремонтувати вашу машинку за доступною вартістю.