якісний ремонт пральних машин Ariston

Ремонт пральних машин Ariston (Київ).ᐉВиїзд майстра до Вас додому

Компанія “Майстер СМА” здійснить ремонт пральних машин Ariston в Києві з наданням гарантій. Професіоналізм наших майстрів дозволяє надати допомогу у вирішенні проблем з пральною технікою в телефонному режимі. При необхідності майстер приїде в призначений час в будь-який район Києва та швидко впорається з будь-поломкою. Ремонт пральних машин Ariston (Арістон) в Києві здійснюється нашими майстрами на вищому рівнем, з наданням гарантії. Виклик майстра проводиться абсолютно безкоштовно. При цьому ми проведемо повну діагностику Вашої пральної машинки оперативно, при цьому наш майстер знайде причину істинної поломки. Діагностика є обов’язковою складовою частиною при ремонті будь-якої моделі пральки. Вона проводиться також безкоштовно, лише у випадку відмови від ремонту майстром нашої компанії, Вам потрібно буде оплатити діагностику.

Історія розвитку компанії Ariston (Арістон)

Торгова марка Ariston належить італійській машинобудівної компанії, найбільшому виробнику техніки для дому, Indesit Company і входить в десятку найвідоміших брендів, що випускають велику побутову техніку.

У 2007 році італійський бренд Ariston був об’єднаний з популярним виробником побутової техніки в Великобританії Hotpoint. Об’єднання італійських традицій з потужним міжнародним потенціалом англійської компанії дозволило вивести продукцію на принципово новий рівень.

На сьогоднішній день Hotpoint-Ariston – це об’єднання досвіду минулих років з інноваційними технологіями майбутнього. Такий тандем сприяв виробництву техніки нового покоління. Ергономічність, безпеку, функціональність, дбайливе ставлення до навколишнього середовища, стильний і сучасний дизайн відрізняють побутову техніку об’єднаного бренду.

Але якою б продуманою техніка не була, все одно через якийсь час експлуатації може знадобитися ремонт пральних машин Ariston з цим питанням впорається компанія “Майстер СМА”

Пральна машинка Арістон італійської збірки є вдалою покупкою для кожної господині, але настає момент, коли вона ламається по абсолютно різних причин: чи не зливає воду, видає помилки на дисплеї, при наявність такого екрану, б’є струмом і т.д. Це, звичайно, найпоширеніші поломки для будь-якої пральної помилки. Існують і інші поломки, які пов’язані із заміною запчастин для пральки Арістон.

Що найчастіше виходить з ладу в пральних машинах Ariston?

  • Одним з найбільш слабких місць пральних машин цього бренду є підшипник, який досить швидко може вийти з ладу. З огляду на те, що більшість моделей обладнано литим барабаном, така, здавалося б, не велика проблема, як заміна підшипника, може спричинити за собою дорогий ремонт пральної машини Ariston.
  • Друге, що також нерідко виходить з ладу – це електроніка. У багатьох моделях вихід з ладу модуля управління може статися з незрозумілих причин. Це може бути стрибок напруги, або випадково потрапила вода. Щоб попередити дорогий ремонт пральної машини Ariston доцільно придбати стабілізатор напруги, який зможе захистити техніку від проблем роботи електромережі.

  • Найтиповіші поломки для пральної машинки Арістон- це витік води. Дана поломка, можливо, буде помітна не відразу господар пральки. Ви можете, при виявлення даної проблеми, подивитися в якому стан знаходитися зливний шланг. Якщо він буде несправний, Ви можете самостійно замінити його. Якщо дана процедура, не вирішить питання, Вам слід викликати майстра.

  • Ще однією розповсюдженою поломкою для пральної машини Арістон- це збільшення шуму пральки, при її роботі, особливо в режимі віджимання. Особливо цією проблемою стурбовані, власники таких моделей, які особливо безшумні в своїй роботі. Перш, ніж діагностувати поломку, потрібно перевірити через будівельний рівень положення Вашої пральної машинки. Після того, як Ви виставили машинку під рівним кутом, слід підкладе під неї гумовою килимок, для поліпшення амортизації. Проробивши таку нескладну роботу, Ви все одно чуєте, що проблема не виправлена, тоді дана проблема може говорити про більш значних поломки: вихід з ладу деталей, які відповідають за амортизацію або наявність всередині механізму предметів, які там бути не повинні (гудзики, кісточки від бюстгальтерів і ін).

Основна складність в ремонті пральних машин Ariston полягає в неможливості поелементної заміни деталей. Якщо щось виходить з ладу, то потрібна заміна цілого вузла (наприклад, при зносі підшипника необхідно замінити барабан), а це, в свою чергу, ускладнює завдання і збільшує вартість.

З якими проблемами найчастіше стикаються господарі пральної машини Ariston

Якщо у Вас вдома з’явилася пральна машина цієї торгової марки, будьте готові:

  • До гучної роботі. Для багатьох моделей типова галаслива прання, а також гучний паркан і злив води. Також при віджиманні крім шуму може спостерігатися надмірна вібрація і переміщення по кімнаті.

  • До подовженню циклу прання. Часто зустрічає проблеми – замість півтора годинний прання машина запускає прання на три години.

  • Якщо Ваша машинка стоїть у ванній кімнаті, то велика ймовірність появи іржі через підвищеної вологості.

  • Приємним бонусом для власників стане дуже просте меню, з яким легко впорається навіть людина у віці і не тяжіє до технічних новинок.

Звичайно, це всього дві найпоширеніші поломки, характерні для пральної машинки Арістон. Фахівці компанії «Master SMA», вирішують ці та інші питання за кілька годин. До того ж у нас завжди є в наявності оригінальні запчастини до всіх моделей пральних машин. Ще раз хочемо звернути Вашу увагу на те, що ми завжди надаємо гарантію на виконаний ремонт та запчастини. Виклик майстра по контактам телефонами, зазначені на нашому сайті, чи заповнити форму виклику майстра

Якщо зламалася пральна машинка Арістон, сміливо викликайте майстра в Києві!
за телефонами:

Техніка Ariston здатна служити Вам не просто роками, а десятиліттями. Дбайливе і передбачуване ставлення допоможуть значно продовжити термін служби. Своєчасний технічний огляд або дрібний ремонт пральних машин Ariston здатний відчутно продовжити термін служби помічниці. У разі поломки пральної машини Ariston звертайтеся за ремонтом пральної машини в компанію “Майстер СМА”, ми впораємося з будь-яким завданням.