Ремонт пральних машин Samsung (Самсунг)

Ремонт пральних машин Samsung (Самсунг)

Ремонт пральних машин Samsung (Самсунг) в Кіїві трапляється вкрай рідко, так як дана фірма гарантує якість продукції за доступною ціною для жителів України. Покупці часто чути позитивні відгуки як про бренд в цілому, так і окремо про пральних моделях Samsung Звичайно, як і будь-яка техніка, так і дана машинка не виняток, і може бути схильна до поломок. 

Причини можуть бути самі різні: від недобросовісного використання до факторів із зовнішнього середовища. Тому для якісного ремонту Вашої техніки завжди викликайте майстрів з компанії Майстер СМА.

У всякому разі, Вам не варто впадати у відчай, адже ми допоможемо врятувати Вашу машинку в найкоротші терміни, і Ви не встигнете накопичити гори брудної білизни. Ми беремося за будь-які поломки: від простих замін запчастин до більш складних ремонтних робіт на дому, пов’язані з модулями і двигуном.

У нашому штаті тільки досвідчені фахівці, які дають гарантію на всі види робіт. Але для початку, ми розповімо Вам про типові поломки, щоб Ви мали уявлення, з чим будете мати справу, а також про простих дотримань правил, викладених в інструкції, які зможуть Вам вирішити питання без виклику майстра.

Особливості ремонту пральної машинки Samsung
Дбайливе ставлення до будь-якій техніці допоможе Вам уникнути частого ремонту, а також обов’язковий догляд за допомогою миючих засобів зможе продовжити терміни експлуатації Вашої домашньої помічниці.

 • Строго звертайте увагу на наступні моменти
 • Кількість завантаженої білизни в барабан Вашої пральки перевищує норму
 • Щільна закриває дверцята перед кожним запусків пральної машинки
 • Техніка встановлена ​​нерівно, не зняті гвинти
 • Перепади напруги в електромережі
 • Відсутня подача або слабкий напір води

Тут перераховані лише базові правила, які не вимагають спеціальних знань і діагностики. Але, звичайно, можливі випадки, коли справа доходить до ремонту Вашої пральної машинки. Існують найбільш поширені причини поломки пральних машин Samsung

 • Не нагрівається. Швидше за все пошкоджений ТЕН. Такі поломки характерні коли рівень жорсткості води зашкалює і на приладі утворюється накип.
 • Не крутиться барабан. Поломка барабана або насоса, коли машинка на додаток ще й не зливає воду.
 • Поломка датчика рівня води. У машинку може набиратися дуже багато води, понад встановлену норму або вода не набирається зовсім.
 • Знос підшипників. Найчастіше виникає проблема, коли Ви чуєте, що Ваша пральна машинка незвично голосно працює.
 • Забита сітка насоса, шланга нитками, вовною, волоссям і т.д.

Вище перераховані лише найчастіші поломки для пральної машинки моделі Самсунг. Точну діагностику і виявлення проблеми може провести тільки майстер з достатнім досвідом роботи, а також який має всі необхідні інструменти для даної процедури. Ви можете зателефонувати в компанію Майстер СМА за телефонами, вказаними на сайті для отримання докладної консультації щоб отримати ремонт пральних машин Samsung (Самсунг) в Кіїві , а також оформити заявку на виклик майстра додому.

Швидко викликати майстра для ремонту пральної машини в Києві можна за телефонами: